Współpraca

Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy przesłać dokumenty rejestrowe firmy i złożyć zamówienie.

Wymagane dokumenty:
NIP, REGON, wpis do rejestru gospodarczego, upoważnienie do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy (w przypadku odbioru własnego lub dostawy realizowanej przez nas – upoważnienie nie jest wymagane).

Przyjmowanie zamówień:
fax, e-mail, telefon.

Realizacja zamówień:
Warszawa – dowóz do klienta gratis; Cały kraj – przesyłki kurierskie dostarczane przez naszego partnera logistycznego – Szybka Paczka. Koszt transportu niezależnie od ilości i wagi zamówionego towaru wynosi 20PLN netto. W przypadku płatności przy odbiorze u kuriera – wszystkie koszty manipulacyjne pokrywa Adriatica.

Formy płatności:
gotówka/pobranie/przedpłata (pierwsze dwa zakupy), przelew 7 dni. W miarę rozwoju współpracy warunki handlowe mogą ulec zmianie w drodze negocjacji.

Materiały reklamowe:
na życzenie klienta dołączamy wszelkie aktualnie posiadane ulotki, krążki CD z wersjami demonstracyjnymi oraz prezentacjami produktów.

Informacje handlowe:
po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w możliwie najkrótszym czasie dostęp do naszego cennika w serwisie internetowym.

Pomoc:
nasz Partner handlowy zawsze może liczyć na fachową poradę przy sprzedaży, jak również przy rozwiązywaniu problemów technicznych.