TrustPort Security Elements Advanced

security elements basicOprogramowanie TrustPort Security Elements Advanced jest kompleksowym systemem zabezpieczającym stacje końcowe komputerów i systemów plików przed wirusami, trojanami, robakami i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.. Możliwe jest administrowanie centralne umożliwiające zdalne instalowanie oprogramowania na poszczególnych stanowiskach pracy. Daje idealną ochronę komputerów w sieci.

Składniki produktu:
TrustPort Managment – centralne zarządzanie
TrustPort Internet Security – ochrona punktów końcowych
TrustPort Antivirus for Servers – ochrona serwerów plików

Opcje oprogramowania:

Ochrona antywirusowa i antyspyware
Posiada połączone mechanizmy do skanowania co wpływa na kompleksową ochronę stacji roboczych oraz serwerów. Wszystkie pliki które otwierane będą na komputerze będą sprawdzane pod kontem szkodliwych kodów.

Osobista zapora
Daje użytkownikowi pełną kontrolę nad procesami internetowymi. Sprawdza wszystkie aplikacje i informuje w przypadku podejrzenia o jej nielegalności dając możliwość wyboru dalszych procedur przez użytkownika.

Ochrona poczty internetowej
Program eliminuje połączenia z niezaufanymi stronami WWW a także blokuje wiadomości spam przychodzące na skrzynki e-mail.

Przenośny Antywirus
Program umożliwia zainstalowanie przenośnej wersji antywirusa na nośniku dając możliwość podłączenie do dowolnego komputera aby go chronić.

Ochrona serwerów plików
Anty-spyware oraz antywirusy które zostaną zainstalowane na serwerach plików będą je chronić jednocześnie pozwalając na przetwarzanie dużej ilości danych. Ważnym jest to iż nie spowalnia on działania serwerów.

Centralne zarządzanie
Możliwe jest administrowanie centralne umożliwiające zdalne instalowanie oprogramowania na poszczególnych stanowiskach pracy. Po przez stronę internetową administrator może uzyskać dostęp do wszystkich ustawień.

Wymagania sprzętowe:

Zalecane wymagania w komputerze końcowym
Procesor Intel Pentium IV
512 MB pamięci operacyjnej
800 MB wolnego miejsca na dysku

Zalecane wymagania serwera plików
Procesor Intel Pentium IV
512 MB pamięci operacyjnej
450 MB wolnego miejsca na dysku

Zalecane wymagania dla serwera administracji
Procesor Intel Pentium IV
512 MB pamięci operacyjnej
1 GB wolnego miejsca na dysku

OBSŁUGIWANE SYSTEMY OPERACYJNE PUNKTÓW KOŃCOWYCH:
Microsoft® Windows® 7, Vista®, XP, 2000

OBSŁUGIWANE SYSTEMY SERWEROWE:
Microsoft® Windows® 2008, 2003