Kaspersky Security for Mac

Kaspersky Security for MacOprogramowanie Kaspersky Security for Mac to wszechstronne zabezpieczenie przed zagrożeniem z Internetu (wirusy, trojany, hakerzy, spam itd.). Użyta zaawansowana technologia sprawia, że Twój komputer będzie w pełni bezpieczny podczas codziennej pracy wykorzystującej Internet. Da on bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu min. dobrze zabezpieczy twoje dane w przypadku korzystania z bankowości elektronicznej.

Właściwości oprogramowania:

Ochrona przeciw phishingiem i 0-day
Program dostarcza rozwiązania chroniącego przed phishingiem, dzięki czemu nikt nie przechwyci Twoich poufnych danych dostępowych wykorzystywanych np., przy transakcjach finansowych w Internecie.

Skanowanie oparte na chmurze
Funkcja która jest uruchamiana gdy korzystamy z internetu , sprawdza on plik ściągane z internetu oraz każdą przeglądaną przez nas stronę. Korzysta on z zaawansowanych algorytmów dzięki czemu chroni nawet przed nowymi zagrożeniami pojawiającymi się w internecie

Kaspersky Lab URL Advisor
Jest to narzędzie do twojej przeglądarki które będzie ostrzegać cię przed nie zaufanymi adresami internetowymi, w celu dodania większego bezpieczeństwa np. dla twoich danych.

Bieżąca ochrona przed zagrożeniami
Kilka razy dziennie odbywa się aktualizacja bazy sygnatur.

Mądre skanowanie
Skanowanie komputera odbywa się w taki sposób aby nie wpływać znacznie na wydajność twojego systemu. Pliki które były już sprawdzone i od tego czasu nie byly zmieniane zostaną pominięte co wpłynie na mniejsze zużycie zasobów.

Pomoc techniczna
Usługa Moje Konto Kaspersky umożliwia szybki kontakt w przypadku potrzeby pomocy.

Ochrona rodzicielska
Aktywna ochrona rodzicielska chroni Twoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami w Internecie.