Kaspersky Internet Security

kaspersky internet security multi devicePakiet Kaspersky Internet Security multi-device to rozwiązanie, które z użyciem jednej licencji chroni komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android. Niezależnie od kombinacji używanych urządzeń, każde z nich będzie chronione przez nagradzane technologie zabezpieczeń firmy Kaspersky Lab.

Właściwości oprogramowania:

Ochrona w czasie rzeczywistym
Dzięki wbudowanym zaawansowanych algorytmom Twój system operacyjny jest nieustannie monitorowany i analizowany pod kątem pojawienia się niebezpiecznych aplikacji, które mogą wyrządzić poważne szkody czy wykraść poufne dane w niepowołane ręce.

Ochrona przed kradzieżą
Kaspersky Internet Security multi-device zapewnia zdalnie sterowane funkcje które pozwolą zabezpieczyć dane na wypadek utraty bądź kradzieży smartfonu lub tabletu z systemem Android przez zablokowanie go, wymazanie danych, wyemitowanie alarmu i zrobienie zdjęć nieautoryzowanych użytkowników. Pomogą również określić lokalizację zgubionego smartfonu lub tabletu z systemem Android.

Kontrola rodzicielska
Wbudowana ochrona rodzicielska skutecznie ochroni Twoje dzieci przed odwiedzinami nieodpowiednich stron internetowych. W szczególności chodzi o ochronę dzieci przed wulgarnymi treściami, hazardem i pornografią. Dzięki kontroli rodzicielskiej możesz sam decydować co może oglądać Twoje dziecko.

Bezpieczne pieniądze
Dodatkowa warstwa ochrony dla operacji finansowych podczas korzystania z bankowości online lub zakupów internetowych, która skutecznie chroni komputer przed cyberprzestępcami, którzy próbują ukraść pieniądze lub tożsamość użytkowników.

Automatyczne zapobieganie exploitom
Dokładnie monitoruje programy, które są najczęstszym celem ataków cyberprzestępców – np. Java i Adobe Reader – aby uniemożliwić im wykorzystywanie nieznanych luk w legalnym oprogramowaniu. Poszukując podejrzanego zachowania, technologia „Automatyczne zapobieganie exploitom” może wykryć najnowsze i najbardziej niebezpieczne zagrożenia, w tym również takie, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane przez producentów rozwiązań antywirusowych.