Kaspersky Anti-Virus 2015

antivirus 2015Oprogramowanie Kaspersky Anty-Virus 2015 pełni rolę podstawowej ochrony Twojego komputera przed różnym zagrożeniami IT. Automatyczna ochrona w czasie rzeczywistym pozwala skutecznie zabezpieczyć Twoje dane, podczas otwierania nieznanych stron WWW czy wiadomości z komunikatora internetowego. Oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2013 dogłębnie sprawdza i analizuje dane nie pozwalając na otwarcie czy zainstalowanie złośliwego oprogramowania. Wbudowany system wykrywania luk w zainstalowanym systemie operacyjnym poinformuje Cię, że potencjalnym zagrożeniu, dzięki czemu Twoja ochrona wzrośnie. Wielokrotnie nagradzany produkt zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo.

Właściwości oprogramowania:

Ochrona w czasie rzeczywistym
Dzięki wbudowanym zaawansowanych algorytmom Twój system operacyjny jest nieustannie monitorowany i analizowany pod kątem pojawienia się niebezpiecznych aplikacji, które mogą wyrządzić poważne szkody czy wykraść poufne dane w niepowołane ręce.

Skanowanie stron internetowych
Oprogramowanie posiada dodatkową funkcję pozwalającą skanować witryny internetowe zanim je bezpośrednio odwiedzimy. Mechanizm taki skutecznie informuje nas o potencjalnym zagrożeniu znajdującym się na stronie internetowej. Dzięki skanowaniu w czasie rzeczywistym nie musimy się martwić, że odwiedzimy zainfekowaną stronę internetowa jakich w Internecie nie brakuje.

Dysk ratunkowy
Antywirus jest wyposażony w funkcjonalność tworzenia kopii zapasowej, która skutecznie zapobiega utracie danych podczas poważnych infekcji systemu operacyjnego.

Ochrona tożsamości cyfrowej
System wyposażony w mechanizmy ochrony przed phisingiem w szczególności chroni Twoje poufne dane dostępowe, używane podczas transakcji internetowych, przed kradzieżą. Ostatecznie nikt nie powołany nie przechwyci Twoich haseł.

Co powiesz na akcesoria dachowe?