IdeCAD Architectural 5

Inteligentne modele budowlane z obiektami w formie 3D

idecadWszystkie elementy konstrukcji są w IdeCAD Architectural generowane w trójwymiarowej formie. Elewacje, przekroje oraz perspektywy mogą być tworzone z prostych rzutów poprzez zwykłe naciśnięcie myszki. Tak jak w całym projekcie możesz również podróżować po trójwymiarowym modelu.

W celu modyfikacji projektu możliwa jest praca w oknie rzutu, przekroju, elewacji lub perspektywy. Wszystkie modyfikacje są wyświetlane natychmiast w każdym następnym oknie. Wyobraź sobie możliwość o wiele efektywniejszego wykorzystania czasu pracy. Unikasz pomyłek i juz nie potrzebujesz dokonywać czasochłonnych ręcznych zapisów poprawek. Korzystając z nieporównywalnych zalet projektowania trójwymiarowego, poprzez wyszczególnienie pojedynczej linii podziału można wygenerować wiele przekrojów lub elewacji.

IdeCAD Architectural działa na podstawie elementów architektonicznych i statycznych, jak ściany, kolumny, belki, schody, dachy, sufity itp. Adaptuje obiekty, korzystając ze sparametryzowanych właściwości, w celu ich łatwego zmodyfikowania. Przykładowo automatycznie dokonuje adaptacji drzwi do otworu w ścianie, w której mają być założone. Oznacza to, że nie potrzebujesz dokonywać ręcznie korekt podczas ich ustawiania.

Obiekty są inteligentne i ze sobą połączone, a to pozwala na ich automatyczną reakcję przy modyfikacji projektu. Nowa metoda pracy pozwala na ustawianie ścian, kolumn, belek, okien i drzwi poprzez przesuwanie osi.

Inteligentne obiekty w IdeCAD Architectural umożliwiają znaczną oszczędność czasu. Poprawki w ostatniej chwili stają się zwykłą formalnością. Nie ma potrzeby zaczynać wszystkiego od początku. Zmiany mogą nawet być dokonywane w ostatniej minucie, podczas podróży na miejsce dokonania prezentacji projektu.

Zamień swoje wizje w rzeczywistość! ideCAD Architectural umożliwia kreślenie projektów o dowolnych wymiarach. Dzięki bogatej gamie funkcji ideCAD Architectural jest zaawansowanym kluczowym rozwiązaniem dla architektów na każdym etapie projektu, od wstępnego etapu szkicowania po wizualizację 3D.
IdeCAD Architectural zapewnia interfejs do współpracy między architektami i inżynierami budowlanymi. Daje moc tworzenia imponujących rezultatów.
Twórz wyrafinowane prezentacje swojego projektu, w tym fotorealistyczne przekroje oraz perspektywy izometryczne i aksonometryczne. Ożyw swój projekt dzięki fotorealistycznym animacjom.