ESET NOD32 Antivirus

eset nod32 antivirusOprogramowanie ESET NOD32 to zabezpieczenie Twojego komputera na najwyższym światowym poziomie.  Najnowsza technologia i zaawansowane algorytmy skanowania nie pozwolą, aby jakiekolwiek zagrożenie przeszkodziło Ci w codziennej pracy. Aplikacja została wyposażona w specjalny tryb gracza, dzięki czemu wszystkie działania spowalniające działanie gier zostają automatycznie wstrzymane.

Z zainstalowanym oprogramowaniem ESET NOD32 Antivirus możesz korzystać z komputera bez obaw o infekcję przed wirusem lub innym złośliwym programem.
Program zapewnia Ci maksymalną ochronę przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Oprogramowanie chroni przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi czy programami szpiegującymi.

Właściwości oprogramowania:

Skaner antywirusowy
W pełni samodzielnie opracowana zaawansowana technologia skutecznie chroniąca przez wszelkimi rodzajami zagrożeń (wirusami,  trojanami) pozwala zapomnieć o istniejących zagrożeniach.

Antyspyware
Wbudowane mechanizmy  ochronią Cię przed oprogramowaniem śledzącym (spyware), które najczęściej wykradają wszystkie poufne dane dostępowe z komputerów użytkowników.

Sztuczna inteligencja
Autorskie algorytmy sztucznej inteligencji ESET pozwalają na samodzielne podejmowanie decyzji (reakcji) na pojawiające się zagrożenia (nawet na te całkowicie nie znane). Kompletna ochrona zapewnia bezpieczeństwo przez złośliwym oprogramowaniem zarówno na stronach internetowych jaki i plikach czy aplikacjach.

Tryb gracza
W trybie gracza aplikacja wyłącza wyskakujące okienka, aby gracz mógł w pełni cieszyć się tylko i wyłącznie ulubioną rozrywką. Aplikacja automatycznie wykrywa przejście innej aplikacji w tryb pełnoekranowy i w tym czasie nie są pobiera sygnatury wirusów.

SysInspector i SysRescue
Zaawansowane innowacyjne narzędzia ułatwiające diagnostykę Twojego systemu mające możliwość przywracania uszkodzonych plików systemowych wskutek działania złośliwego oprogramowania.