BitDefender Mobile Security

bitdefender mobile securityZapewnia bezpieczne funkcjonowanie twojego Androida.

Bezpieczeństwo
Bitdefender Mobile Security używa nowych usług antywirusowych działających w chmurze, by skutecznie strzec urządzenie podczas surfowania i chronić je przed instalacją złośliwego oprogramowania.

Kontrola
Zlokalizuj swoje urządzenie gdziekolwiek na świecie będzie się znajdować i zdalnie wykasuj jego zawartość w razie zgubienia lub kradzieży.

Informacja
Bądź świadomy działań, jakie podejmują aplikacje zainstalowane w twoim smartfonie. Bitdefender Mobile Security wskaże, które programy wymagają połączenia z Internetem, uzyskują dostęp do prywatnych danych lub mogą obciążyć rachunek.

Informacja
Bądź świadomy działań, jakie podejmują aplikacje zainstalowane w twoim smartfonie. Bitdefender Mobile Security wskaże, które programy wymagają połączenia z Internetem, uzyskują dostęp do prywatnych danych lub mogą obciążyć rachunek.

Skanowanie podczas instalacji
Bitdefender Mobile Security zapewnia, że urządzenie jest wolne od zagrożeń dzięki automatycznemu skanowaniu każdej aplikacji jeszcze przed jej zainstalowaniem.

Skanowanie na żądanie
Masz podejrzenia co do stanu bezpieczeństwa swojego urządzenia mobilnego? W każdej chwili możesz uruchomić skanowanie na żądanie, by upewnić się, że wszystkie zainstalowane aplikacje są uznane i bezpieczne.

Audyt aplikacji
Program pozwala śledzić wymagane uprawnienia wszelkich aplikacji, wyświetlając informacje, które z nich próbują uzyskać dostęp do Internetu lub wrażliwych danych. Wskazywane jest również oprogramowanie, którego funkcjonowanie może zwiększyć obciążenie rachunku.

Anty-kradzież
Funkcja Anti-Theft umożliwia zdalne wykasowanie danych oraz zlokalizowanie smartfona.

Podgląd zdarzeń
Raport pozwala śledzić ważne akcje, zmiany statusu i inne informacje.

Mobilność
Zoptymalizowane procesy skanowania zapewniają ochronę wtedy, gdy jest potrzebna, minimalizując wykorzystanie zasobów i przedłużając czas działania baterii.

Ciągłość aktualizacji
Bitdefender nie polega na lokalnej bazie definicji wirusów w celu wykrywania złośliwych aplikacji. Zamiast tego, wykorzystuje usługę ochrony antywirusowej w chmurze, by sprawdzać wszystkie programy i nie przepuścić żadnego e-zagrożenia z powodu braku najnowszej aktualizacji.

Bezpieczne surfowanie
Bitdefender Mobile Security wykorzystuje usługi w chmurze, by ostrzegać o stronach internetowych zawierających malware lub powiązanych z wyłudzaniem informacji.